Blog

Letní příměstský tábor

Hledáte pro své dítě vhodný program na léto? Vyzkoušet můžete například letní příměstské tábory. Jsou ideální variantou pro děti, které neláká klasický pobytový tábor, ale přesto chtějí užívat zábavné prázdniny ve společnosti ostatních dětí. Příměstské tábory se postarají o vaše ratolesti od rána do večera, což je výborná varianta pro rodiče, kteří musí přes týden do práce a večery chtějí trávit společně s rodinou.

Letní příměstský tábor vám nabízíme i my v Tohle JE galerie. Pro děti od 6 do 12 let máme přichystaný program, který je od pondělí do pátku zavede do světa napínavého pátrání po ukradeném obraze. S našimi průvodci se děti pustí do akčního hledání plného her, zajímavostí ze světa umění, i kreativního tvoření, ze kterého si odnesou spoustu zážitků a vzpomínek. Tábor se bude odehrávat v prostorách galerie i v uličkách a parcích Olomouce, vždy pod dohledem zkušených lektorů. Dbáme na osobní přístup a příjemnou atmosféru malého kolektivu.

 

Kdy a kde?

Můžete si vybírat z následujících termínů (kapacita 5 dětí na jeden termín)

13. – 17. 7. 2020          1500,-

20. – 24. 7. 2020         1500,-

 

Děti k nám do galerie na Třídu 1. máje (odkaz na mapku) můžete dovést od 8.00 do 9.00 hodin, případně podle domluvy. Odpoledne si je pak vyzvednete od 17.00 do 18.00, popřípadě opět podle vašich možností a společné domluvy.

 

Kdo?

Tábor je svým zaměřením určený pro děti od 6 do 12 let. Malé skupinky po pěti dětech spolu se zkušenými vedoucími zaručí individuální přístup a smysluplně vyplněný čas vašich dětí.

 

Co je v ceně?

V ceně příměstského tábora je zahrnuta celodenní strava (dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka), pitný režim, program, vedoucí, materiál.

Platbu proveďte převodem na účet po odeslání přihlášky či hotově v provozovně galerie. Následně Vám bude zasláno potvrzení o přijetí platby a registraci Vašeho dítěte na tábor.

Přihlašování a uhrazení platby je možné do 26. června 2020

V případě stornování přihlášky do 3 pracovních dní před začátkem tábora Vám vrátíme 50% z uhrazené částky. V ostatních případech nelze částku vrátit s ohledem na již vynaložené zdroje.

Přihlašovat své děti můžete prostřednictvím emailu: info@tohlejegalerie.cz

 

Přihláška na tábor

Prohlášení o bezinfekčnosti – vyplní rodič a přinese v první den tábora (nesmí být starší 24h)