AktualityBlog

Jak koupit obraz?

Může vás překvapit, že nabízíme prodej obrazů a přitom nemáme eshop. Koupit obraz, totiž není jako objednat si kalhoty nebo knížku. Tyto věci existují ve stovkách kusů, můžeme tedy kliknout a jedna z nich je v mžiku naše. I tak se občas stane, že ačkoli prodejce garantuje zboží skladem, nakonec ho ve skutečnosti nemá. S koupí uměleckého díla je to zcela jiné. Obraz je právě a pouze jeden jediný, neopakovatelný originál. Proto se s vámi chceme domluvit zda je kousek, který vás zaujal, ještě k dispozici a jakým způsobem se k vám dostane. Případně můžeme nějakou alternativu vymyslet společně.

OBJEDNÁNÍ UMĚLECKÉHO DÍLA:

Jsme vám k dispozici, abyste nás mohli kontaktovat způsobem, který je vám nejpříjemnější

  • emailem: info@tohlejegalerie.cz
  • mobilem: +420 776 840 482
  • přes Facebook: www.facebook.com/TohleJEgalerie
  • či Instagram: www.instagram.com/tohlejegalerie/

DORUČENÍ UMĚLECKÉHO DÍLA: obraz si můžete vyzvednout osobně, doručíme vám ho my, pošleme ho poštou nebo třeba zásilkovnou. To záleží na konkrétní situaci. Protože si přejeme, aby se umění dostávalo domů k lidem a dělalo jim radost, doručení je ZDARMA.

Obraz je dárek s trvalou hodnotou, která navíc časem ještě roste, narozdíl třeba od elektroniky. Věříme, že u nás si může vybrat každý. Máme v nabídce obrazy už od 1300,- a grafiky od 300,-. Umění můžete darovat ke spoustě příležitostí. Klasikou jsou narozeniny, výročí, svatby nebo třeba aktuální vánoce. Obraz můžete pořídit jako dárek třeba i při narození miminka, a protože děti po narození nějakou dobu vidí pouze černobíle, ideální je vybrat něco kontrastního. Taky nezapoměňte, že všechna díla která nabízíme, vznikla v České republice, takže koupí podpoříte českou produkci. Tak potěšte sebe a své blízké uměním od českých autorů, vybírat si můžete v sekci „Autoři“ 🎁