AktualityBlog

Tohle JE galerie s doručením zdarma

Přejeme si, aby díla našla svůj nový domov a dělala vám radost, takže se vám snažíme vyjít maximálně vstříc. Samozřejmě vše vždy záleží na konkrétní situaci. Menší věci (grafiky či plátna) můžeme poslat poštou, u větších jsme raději, pokud je to možné, když vám je bezpečně předáme.

Mysleli jsme si, že máme dosah zejména tam, kde se pohybujeme osobně, a tak nás mile překvapila poptávka ze severních Čech. Zákaznici uchvátila tvorba Dosyho Doss, čemuž se nedivíme 🙂 Vybrala si velkoformátová plátna, a protože jsou naše zkušenosti s přepravními společnostmi přinejmenším nekonzistentní, rozhodli jsme se, že je i přes značnou vzdálenost raději dovezeme sami. Cestu z Olomouce do Ústí nad Labem a zpět jsme si rozdělili do dvou dnů (celkem bezmála 700km). Na bezpečný převoz dohlížela naše malá galeristka v zácviku. Z pracovní cesty jsme si udělali příjemný rodinný výlet, které jsou kvůli současné situaci vzácné. A naší milé zákaznici jsme doručili vysněné obrazy v pořádku a zdarma.

Probouzející se příroda a plaché sluneční paprsky nám přináší novou energii a inspirují k tomu, abychom si to udělali doma zase o něco hezčí. Kdybyste si u nás vybrali nějaké umění pro radost, neváhejte nás kontaktovat 💙

-EM-