Posted on: 29. 4. 2020 Posted by: Vita Comments: 0

Zdá se, že se pomalu blíží doba, kdy se budeme moci zase bezpečně setkávat. Sice se nám podařilo upravit prostory a spolupracujeme s úžasnými umělci, jenže když do galerie nemůžou návštěvníci, jako by nic z toho nemělo smysl. Podle posledních zpráv se zdá, že galerie, muzea a výstavní síně budou moci otevřít od 11. května. Pokud se situace nezmění, s nadšením se k nim přidáme. Nejraději bychom znovuotevřely s velkou parádou, ale bohužel na to není nejvhodnější doba, takže to vezmeme pozvolna. Ve zmiňované pondělí 11. května poprvé otevřeme pro návštěvníky a za provozu spolu s Chaoscompany nainstalujeme výstavu Dualita, na kterou se všichni už tak dlouho těšíme. Pokud budete mít chuť a cestu kolem, zastavte se. Uvidíte zrod výstavy v přímém přenosu a taky budete mít možnost se potkat s autory.

A co se bude dít to té doby? Dostaly jsme nápad, jak se vám přiblížit a přinést vám domů trochu umění, když budete chtít. Od teď až do otevření galerie nabízíme DORUČENÍ DĚL ZDARMA, pokud si vyberete obraz od KLAUDIE ŠVRČKOVÉ či fotografii od MARTINA FALTEJSKA & ANNY MOTLOVÉ, nebo klidně obojí. S objednávkami se na nás obraťte způsobem, který je pro vás nejpříjemnější – email, telefon, Facebook či Instagram.

Pokud byste se chtěli ve volných chvílích nějak hravě a kreativně zabavit, připomínáme, že na našich sociálních sítích najdete pracovní listy o umělcích, se kterými spolupracujeme. V případě, že byste radši relaxovali u kreslení, doporučujeme si stáhnout omalovánky, které vytvořila Chaoscompany ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci. Najdete je FB skupiny i univerzity 😉

Těšíme se na vás. Potřebujeme umění a umění zase potřebuje diváky. Tak snad již brzy!

-EM-